Internetový obchod SUZUKI-DIELY.sk

Pondelok - Piatok 8:00 - 15:30,      Sobota ZATVORENÉ,   Nedeľa ZATVORENÉ Dotazy iba e-mailom a telefonické obj. od 8-9h alebo 13:30-14:30h

Váš nákupný košík je prázdny

Ďalšia ponuka

Dôležitý oznam!

Telefonické objednávky je možné vytvoriť od 8-9h alebo od 13.00-14.00h cez pracovné dni. Prednostne sú vybavované objednávky vytvorené cez e-shop.

Vážení zákazníci, osobný odber je možný od 8-14.30h objednávka musí byť vopred vytvorená. Odber vám potvrdíme po pripravení tovaru e-mailom

Overenie kompatibility dielu je možné iba po zaslaní VIN čísla e-mailom.

Objednávky do PACKETY odovzdávame o 10h. Objednávky po tomto čase su odoslané nasledujúci pracovný deň.

Interná smernica:

 • Pri vrátení tovaru, resp. časti tovaru z objednávky pri ktorej bolo poštovné zdarma  ( nad 100€ ), po jeho vrátení klesne hodnota tovaru z tejto objednávky pod 100€, bude Vám zo sumy za vrátený tovar odpočítaná suma dopravy. Kriérom DPD na dobierku 5,95€, pri platbe bankovým prevodom 5,5€ alebo Packetou na dobierku 4,6€ pri platbe prevodom 3,3€.
 • Použité diely a diely pri ktorých bola porušená plomba nie je možné vrátiť. 
 • Pri preberaní zásielky od kuriéra si skontrolujte stav obalu. V prípade poškodenia je potrebné zásielku pred kuriérom rozbaliť alebo spísať zápis o poškodení. Najneskôr však do 3dni u DPD.
 • Opravná FA (zmena alebo doplnenie fakturačných údajov zákazníka) na žiadosť zákazníka s predchádzajúceho mesiaca po uplynutí 7 dni v novom mesiaci je spoplatnená sumou 20€ bez DPH. Nakoľko účtovná externá firma musí po tomto termíne urobiť nový opravný výkaz, ktorý je pre nás spoplatnený touto sumou.
 • Zmena fakturačných údajov v účtovne neuzatvorenom mesiaci je spoplatnená manipulačným poplatkom sumou 5€ s DPH .
 • v prípade, že diel ktorý ste si objednali z našej ponuky a nie je určený pre vaše vozidlo a boli ste na to upozornení,  aj takýto diel je možné vrátiť do 14 dní, (nepoužitý, nepoškodený, v prípade že sa jedná o originálny diel tak len s originálnym štítkom od výrobcu)
 • Nakoľko u výrobcu resp. dodávateľa môže dôjsť k chybnému označeniu OE kódu alebo môže dôjsť k zámene tovaru resp. obalu, je nutné pred montážou nový diel skontrolovať a ak je to možné tak aj porovnať s pôvodným dielom. V prípade že diel bude namontovaný, takýto diel nie je možné vrátiť. 
 • Kupujúci je povinný si skontrolovať stav doručeného dielu najneskôr do 3 dní. Prípadné poškodenie doručeného tovaru je u prepravnej spoločnosti možné nahlásiť len do 3 dní od prevzatia.
 • Ak zákazník zistí rozdiel alebo nekompletné balenie, je potrebné toto zistenie nahlásiť predajcovi najneskôr do 3 pracovných dní..
 • Minimálna hodnota objednávky 5€
 • V prípade, že si kupujúci nepreberie zásielku alebo nevyzdvihne z odberného miesta resp. Z-Boxu a požiada nás o opätovné odoslanie, bude k zásielke pripočítané poštovné aj v prípade ak pri objednávke vznikol nárok na poštovné zdarma. 
 • Tovar zakúpený podnikateľskými subjektami (na firmu, na IČO)  nie je možné vrátiť! 
 • TOVAR JE AŽ DO ÚPLNÉHO ZAPLATENIA FAKTÚRY MAJETKOM FIRMY.  (SUZUKI-DIELY.SK)

 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím